Системи віддаленого моніторингу, контролю та управління
Автоматизований програмно-апаратний комплекс виконує функцію дистанційного контролю, управління та моніторингу мережного та технологічного обладнання віддалено розташованих об’єктів.
Система дозволяє централізовано контролювати інженерну інфраструктури центрів обробки даних (Data center), центрів комутації зв’язку центрів оперативного обслуговування та інших приміщень в яких встановлено електронне, енергетичне та інше обладнання.
Автоматизована система обліку електроенергії (АСОЕ) віддалених об’єктів ASCO
Централізований обліку та контроль спожитої електроенергії віддалено розташованими об'єктами. Збір даних з лічильників електроенергії для комерційного та технологічного обліку електроенергії, розрахунок за спожиту електроенергію та взаємодія з корпоративною фінансовою системою та системою постачальника електроенергії.
Системи навігації на промислових, логістичних, медичних та туристичних об’єктах.
Система навігації передбачає визначення місця розташування та зв'язку, локація та трекінг людей, техніки та інших об'єктів всередині та за межами будівлі, на відкритих підготовлених територіях у режимі реального часу, тобто кругом, де використання глобальних навігаційних систем (таких, як GPS) неможливо або неефективно через недостатню точність або відсутність покриття GPS.
Система позиціонування в підземних шахтах.
Шахти є об’єктами підвищеної небезпеки, в якій можуть відбуватися обвали та обрушення породи, пожежі, загазованість, травми працюючих, зіткнення техніки та попадання під завал. Позиціонування в підземних гірничодобувних середовищах є ключовою вимогою для забезпечення безпеки працівників шахти. Неперервний контроль та сигналізація в реальному часі суттєво понижують ризики виникнення аварій та виробничого травматизму.
Функціональні можливості:
- ідентифікація та визначення місця розташування об’єкту в реальному часі
- графічне відображення на плані переміщення об’єкту як в реальному часі, так і в обраному періоді часу в минулому;
- контроль перебування об’єкту в приміщенні та окремій ділянці;
- визначення списку об’єктів, фактично що знаходяться в певних приміщеннях або на вибраних ділянках відкритої території;
- фіксація часу входу в заборонені зони будь-якої форми, задані графічно та сигналізація про цю подію;
- реєстрацію моментів виходу із дозволених (робочих) зон;
- пошук об’єкту, включаючи пошук найближчого до кого-небудь графічно заданої місця і так далі.